• Jednorázový sortiment pro profesionální použití v gastronomii.
    • Party sortiment a dekorace pro působivé oslavy a profesionální catering (gastronomii).
    • Hygienické papíry a systémy zásobníků pro profesionální použití.
    • Hygienické jednorázové oděvy (HACCP) a čistící prostředky.
    • Průmyslové obaly a pomůcky.

WIMEX servis

Wimex s.r.o. Vám na základě více jak 20ti letých zkušeností v oblasti distribuce vlastního sortimentu nabízí individuální profesionální servis, který účinně podporuje odbyt našich produktů, a jehož součástí je i odborné poradenství. Naše výrobky splňují normativy, dle nichž obdržíte odpovídající certifikáty a prohlášení o shodách s platnou legislativou.

Přehledné a vícejazyčné etikety s čitelnými EAN kódy usnadní chod logistiky a zabrání  skladové chybovosti.  Moderní design obalů (balení) našich výrobků působí svěže a atraktivně a zvyšuje tak kladné vnímání u konečného spotřebitele. Naše oddělení marketingu Vám rádo pomůže při vypracování Vašich prodejních podkladů  (prodejní dokumentace) a při prezentaci zboží na prodejním místě. Pro Váš katalog a internetový obchod Vám dáme k dispozici podklady v odpovídající kvalitě (web, tisk...).

Díky našemu B2B  portálu máte nonstop přímý přístup pro všechny důležité informace o stavu Vašich objednávek, fakturách a cenách. Detailní informace o produktech našeho celého sortimentu včetně logistických dat Vám umožní účinné rešerše a jednoduchý soupis vašeho nákupního koše.

Protože sami sebe nevidíme jako prodejce, ale jako Vašeho partnera v řešení problémů, proto neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Nebráníme se ani inspirativním podnětům od Vás jako zpětné vazby pro nás. Jedině tak poznáme skutečné požadavky trhu.

 

.